Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:08:00
347575
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913 A, Berlin, wybite na 100. rocznicę wojny wyzwoleńczej
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, delikatna patyna
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 120

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  50 zł
9)  48 zł