Niemcy, 1/6 talara, 1860 B

Niemcy, 1/6 talara, 1860 B

Niemcy, 1/6 talara, 1860 B

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:05:00
209286
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), 1/6 talara, 1860 B, Hanower
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: AKS 142, Jaeger 113

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 106

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  240 zł