Austria, 6 krajcarów, 1711

Austria, 6 krajcarów, 1711

Austria, 6 krajcarów, 1711

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:53:20
347459
Opis: Austria - Ołomuniec - biskupstwo - Karol III Józef Lotaryński (1695–1711), 6 krajcarów, 1711, Kromieryż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Suchomel/Videman 552

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  100 zł
4)  55 zł
5)  48 zł