Polska, 300.000 złotych, 1993

Polska, 300.000 złotych, 1993

Polska, 300.000 złotych, 1993

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:45:00
347538
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 300.000 złotych, 1993, Warszawa, Zamość - Światowe Dziedzictwo Kultury Unesco 1992
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, stemple lustrzane, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 667

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 106

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  95 zł