Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:43:20
347006
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta (mała)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 102.000 sztuk, moneta w plastikowym okolicznościowym pudełku Mennicy Warszawskiej, sprzedawanym w Peweksie, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz 230

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 171

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł