Polska, 5 złotych, 1935

Polska, 5 złotych, 1935

Polska, 5 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:34:40
347003
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w plastikowym okolicznościowym pudełku Mennicy Warszawskiej, sprzedawanym w Peweksie, patyna
Literatura: Parchimowicz 118b

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 360

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  300 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł
13)  85 zł
14)  80 zł
15)  75 zł