Polska, trojak, 1768 G

Polska, trojak, 1768 G

Polska, trojak, 1768 G

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:23:40
347597
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1768 G, Warszawa, GROSSUS w napisie na rewersie, mała głowa króla
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.68.1.b (R), Parchimowicz SAP 8.c1, Plage 164, Plage-miedź 227

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 126

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  28 zł
5)  26 zł
6)  24 zł