Polska, trojak, 1766 g

Polska, trojak, 1766 g

Polska, trojak, 1766 g

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:22:40
347595
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1766 g, Kraków, popiersie króla w zbroi, 8 jagódek w wieńcu, bez kropki po GROSSVS na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Parchimowicz SAP 7.b5, Plage 142, Plage-miedź -, Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  95 zł