Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:19:00
347152
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1755, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, zapinka króla z siedmioma kropkami, kropka po dacie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 688 var. d, Kop. 2113

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  100 zł