Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:18:00
347173
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, herb Gozdawa pod Pogonią, pełna data na rewersie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 2JK9-2, Kop. 3581

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 211

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  80 zł
10)  60 zł
11)  50 zł
12)  48 zł