Polska, szóstak, 1661 TLB

Polska, szóstak, 1661 TLB

Polska, szóstak, 1661 TLB

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:17:00
347150
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1661 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron w tarczy, łukowate tarcze herbowe na rewersie, w legendzie otoku IOAN CASI DG - REX POL & SVE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: korozja na monecie, patyna
Literatura: Kop. 1636 (R3)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 179

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  220 zł
4)  85 zł
5)  65 zł
6)  50 zł
7)  48 zł