Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:10:20
347161
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Poznań, skrócona data u dołu rewersu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.96.4.b

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 176

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  80 zł
7)  75 zł