Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:08:20
347159
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, płaska korona z małymi liliami
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.85.1.b (R) - podobny, jednak dwukropek po RI oraz brak rombów obok daty, K.-G. 109

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 203

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  150 zł