Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:06:00
346976
Opis: Polska - Jan I Olbracht (1492–1501), półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, + MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, pod nią rozeta, + REGIS + POLONIE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 1.09 g, patyna
Literatura: Frynas P.19.1, Gum.H. 467, Gum.P. 545, Kop. 387

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł