XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:04:20
347426
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w., Orzeł heraldyczny w prawo bez korony, w każdym skrzydle po dwa pióra
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.27 g
Literatura: BRP Lubomia 52, BRP Przyłęk 18, Kop. 311bm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 109

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  42 zł