Polska, Brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 21:03:40
347420
Opis: Polska - Krakowskie - Władysław Łokietek (1305–1333), Brakteat, początek XIV w., Popiersie Orła w prawo, w koronie, promienie na wale
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.4 mm, 0.25 g, niewielkie zgięcie kołnierza
Literatura: BRP Lubomia 57a, BRP Przyłęk 26, Frynas P.11.18 (VR), Kop. 311bi

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 118

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  490 zł