Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 20:05:40
346923
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych (1915–1918) - Darlehnskasse Ost, Kowno, 50 marek, 4.04.1918, seria F, numeracja 249597
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamanie i przegięcie w pionie, ugięcia i zagniecenia papieru, drobne przebarwienia, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Miłczak K6, Jabł. 730, Ros. 469

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 100

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  36 zł