wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Narszak..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 20:00:40
346968
Opis: wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Narszakowski, Andrzej Heidrich, Warszawa 2009, ISBN 9788373991187
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany album z dziełami Czesława Słani, Andrzeja Heidricha i Piotra Narszałkowskiego oraz z esejami dodtyczącymi ich życia i twórczości

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 426

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  60 zł