wydawnictwa polskie, Smolak Marzena – Andrzej Heidrich malarz polskich banknotów, Wrocław 2016,..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 20:00:20
346969
Opis: wydawnictwa polskie, Smolak Marzena – Andrzej Heidrich malarz polskich banknotów, Wrocław 2016, ISBN 9788365464033
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu A4, oprawa twarda

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 133

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  50 zł
7)  38 zł
8)  34 zł
9)  30 zł