Zakończenie: 09-06-2022 20:00 ÷ 22:31
Niemcy, medal z Karolem Fryderykiem Gauss - wybitnym matematykiem, fizykiem itd.., 1855
346745
Aw: Głowa Karola Fryderyka w prawo, legenda NAT. MDCCLXXV... | III/IV |
70 zł szac. 100 zł 167 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894
346731
sygnowany W.M. na awersie; Aw: Orzeł, ERBAUT UNTER WILHEL... | I/II |
80 zł szac. 120 zł 102 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Sosnowcu, 1999
345178
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża na wprost, w tle wi... | I/II |
80 zł szac. 60 zł 63 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Sąd Okręgowy w Warszawie, 2000
344813
Aw: Fragment ciała Syreny, z prawej SĄD § / OKRĘGOWY / W ... | I/I- |
80 zł szac. 40 zł 60 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Straconym i Zamęczonym, 2001
344817
Aw: Studnia przykryta drewnianą kratą, na której krzyż, n... | I/I- |
80 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 lat Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, 2005
344824
Aw: BANKOWY / FUNDUSZ / GWARANCYJNY, niżej 10 / LAT na tl... | I |
80 zł szac. 40 zł 62 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 35-lecie zorganizowanego ruchu numizmatycznego w Tarnobrzegu, 2008
345189
Aw: Popiersie papieża w prawo, niżej 12.VI.1999, wyżej za... | I |
90 zł szac. 50 zł 69 wyświetleń |
5 | zakończona | |
345187
95 zł szac. 70 zł 61 wyświetleń |
4 | zakończona | |
345188
95 zł szac. 60 zł 76 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi, 2000
345180
Aw: Postać błogosławiącego papieża, "Musicie od siebie wy... | I |
95 zł szac. 100 zł 48 wyświetleń |
5 | zakończona |