Polska, odznaka pamiątkowa 25. Pułku Zmechanizowanego

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:58:40
341501
Opis: Polska - III Rzeczpospolita (1989–), odznaka pamiątkowa 25. Pułku Zmechanizowanego, Krzyż, w kątach po dwa promienie, na ramionach 25 / P - Z / 1944, w medalionie wieniec, na jedgo dolnej części 1918, w wieńcu ukoronowany Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana * E. M. UNGER * - * LWÓW *
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 38.1 x 38.4 mm, 19.46 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 135

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  24 zł