Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Lotniczej, 1952–1965

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:55:40
341508
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Oficerskiej Szkoły Lotniczej, 1952–1965, Warszawa, Romb, w jego górnej części Orzeł, niżej OSL, niżej krokiew, na stronie odwrotnej nabite 2, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emalia, 23.4 x 45.3 mm, 8.29 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 70

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 44

1)  28 zł
2)  26 zł