Polska, odznaka Technicznej Oficerskiej Szkoły Wojsk Lotniczych, 1955–1965

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:55:00
341506
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Technicznej Oficerskiej Szkoły Wojsk Lotniczych, 1955–1965, Warszawa, Romb, w jego górnej części Orzeł, niżej T O / SWL, niżej krokiew, na stronie odwrotnej nabite KW, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 23.8 x 45.0 mm, 7.47 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 69

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 61

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  26 zł