Polska, Odznaka „10 Lat w Służbie Narodu”, od 1954

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:54:40
341489
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka „10 Lat w Służbie Narodu”, od 1954, Warszawa, Wieniec, w którym miecz sztychem do dołu, na mieczu Orzeł, w dolnej części wieńca biało-czerwona szarfa, na jej środku X, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakretka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 27.1 x 38.4 mm, 8.91 g

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 42

1)  12 zł