Polska, Odznaka Wzorowego Żołnierza III stopnia, 1968–1973

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:54:20
341504
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Żołnierza III stopnia, 1968–1973, Warszawa, Trapez z dzielonym pionowe biało-czerwonym tłem, na środku głowa żołnierza w lewo, na dole z lewej 3, przy dolnej krawędzi WZOROWY ŻOŁNIERZ, odznaka dwuczęśćiowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrozy, emalia, 29.5 x 41.5 mm, 24.35 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 222

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 58

1)  14 zł
2)  12 zł