Polska, odznaka pamiątkowa pułku AK Baszta

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:54:00
341502
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka pamiątkowa pułku AK Baszta, Krzyż, na bocznych ramionach A-K, w medalionie baszta i monogram PW, w otoku 1939-1944, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 34.8 x 34.9 mm, 15.47 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 159

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  24 zł