Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:53:40
345105
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 62.4 x 62.2 mm, 71.27 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 160

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  210 zł