Polska, odznaka pamiątkowa 27. Pułku Piechoty (kopia)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:53:00
341500
Opis: Polska, odznaka pamiątkowa 27. Pułku Piechoty (kopia), Wieniec, w którym dwa skrzyżowane miecze i krzyż maltański, na środku Orzeł stojący na tablicy z numerem pułku, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana T. FILIPSKI - WILNO
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 39.9 x 40.0 mm, 21.00 g (z nakrętką), spękania emalii

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 116

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  26 zł