Polska, medal nagrodowy, 1929

Polska, medal nagrodowy, 1929

Polska, medal nagrodowy, 1929

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:51:20
341486
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), medal nagrodowy, 1929, Warszawa, Grupa koszykarzy odbierających piłkę, na stronie odwrotnej pół wieńca, z prawej wygrawerowane I / Mistrz. O. K. I. / Piłka Koszykowa / 1929, na dole sygnatura A. NAGALSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.1 mm, 28.95 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 68

1)  42 zł