Polska, odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów, po 1926

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:50:40
341499
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów, po 1926, Warszawa, Krzyż, na którym Orzeł państwowy wg wzoru 1927, stojący na wieńcu z literami SPR w środku, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. NAGALSKI I SKA - WARSZAWA-BIELAŃSKA 16, odznaka wykonana w zakładzie Adama Nagalskiego w Warszawie
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, emalia, 32.6 x 42.6 mm, 20.05 g (z nakrętką), wykruszenia emalii, słupek wtórnie przylutowany, wyłamane fragmenty piór

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 373

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł