Polska, odznaka Za Ofiarną Pracę, 1921

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:50:20
345098
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Za Ofiarną Pracę, 1921, Krzyż złożony ze snopków i krzyż św. Andrzeja, na ramionach 30 - IX - 19 - 21, na środku ZA / OFIARNĄ / PRACĘ, na stronie odwrotnej I POWSZ SPIS LUDN RZECZPOS POLSKA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 40.1 x 39.8 mm, 11.56 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 156

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  42 zł
5)  38 zł