Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:48:40
345095
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion, w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 1604379, order jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 44.3 x 46.1 mm, 40.61 g (z nakrętką)
Literatura: Sańko s. 95

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 114

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  95 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł