Rosja, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:48:00
345096
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, emaliowana na czerwono, w dolnej części sierp i młot, w medalionie żołnierz w zimowym mundurze, wokół niego Пролетарии всех стран соединяйтесь i CCCP, na stronie odwrotnej nabita sygnatura МОНЕТНЫИ ДВОР i wygrawerowany numer 479431, order dwuczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 47.7 mm, 37.09 g (z nakrętką)
Literatura: Sańko s. 83

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  95 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  60 zł