Polska, 500. rocznica powrotu Gdańska do Polski, 1954

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:43:40
344708
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 500. rocznica powrotu Gdańska do Polski, 1954, Warszawa, Aw: Trzy postacie, niżej 1454-1954, W PIĘĆSETLECIE POWROTU GDAŃSKA DO POLSKI MEDAL TEN WYBIŁA MIEJSKA RADA NARODOWA W GDAŃSKU, Rw: Widok Starego Miasta w Gdańsku, u góry BELLO / COMBUSTUM - PACE / RENOVATUM, na dole herb Gdańska, GEDANI ANTE QUINQUE SÆCULA IN FINES MATRIS POLONIÆ REVERTENIS MEMORIA + MCDLIV - MCMLIV +, medal projektowali J. Gosławski (awers), R. Massalski i W. Tołkin (rewers)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 60.3 mm, 81.33 g, nakład 450 sztuk
Literatura: MMP 54/17, Paszkowycz 1/54

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 290

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  370 zł
4)  270 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł