Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Kazimierz Sprawiedliwy, 1985

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:40:40
344728
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Kazimierz Sprawiedliwy, 1985, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, z lewej sygnatura JJ, KAZIMIERZ SPRAWIEDLIWY - 1177 - 1194, Rw: Orzeł, ORZEŁ WG BRAKTEATU Z LAT 1177-1194 - Z.W. PTTK CHEŁM 1985 Nr 11, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.7 mm, 138.52 g, nakład 500 sztuk
Literatura: MMP -, Paszkowycz 135/85

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 52

1)  18 zł