Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Krzywousty, 1988

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:40:20
344727
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Krzywousty, 1988, Warszawa, Aw: Popiersie władcy lekko w lewo, z prawej sygnatura JJ, BOLESŁAW • KRZYWOUSTY - 1102 - 1138, Rw: Awers denara typu "władca walczący ze smokiem", DEBAR Z OK. 1115 R. - Z.W. PTTK CHEŁM 1986 Nr 7, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 150.01 g, nakład 3.000 sztuk
Literatura: MMP 88/819, Paszkowycz 43/88

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 41

1)  20 zł
2)  18 zł