Rosja, dienga, 1535–1584

Rosja, dienga, 1535–1584

Rosja, dienga, 1535–1584

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:24:00
345042
Opis: Rosja - Iwan IV Groźny (1533–1584), dienga, 1535–1584, Twer, Aw: Jeździec na koniu z szablą, Rw: Legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.30 g, patyna
Literatura: Grishin 67, ГКХ 91

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 132

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł