Niemcy, talar, 1773 EDC

Niemcy, talar, 1773 EDC

Niemcy, talar, 1773 EDC

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:17:40
345015
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1773 EDC, Drezno, Aw: Głowa władcy w prawo, FRID AUGUST D G DUX SAX ELECTOR; Rw: Ukoronowana i udekorowana tarcza herbowa, X EINE MARCK F, w odcinku data
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.54 g, patyna, miejscowo zielonkawy nalot
Literatura: Davenport 2690, Kahnt 1074, Schnee 1073

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 148

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł