Filipiny, 50 piso, 1979

Filipiny, 50 piso, 1979

Filipiny, 50 piso, 1979

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:10:40
344607
Opis: Filipiny - Republika od 1946, 50 piso, 1979, Coatesville, Międzynarodowy Rok Dziecka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 27.4 g, stemple lustrzane, nakład 27.000 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: KM 229

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 51

1)  100 zł
2)  95 zł