Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:59:40
345090
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII Wieków Warszawy /syrenka/, na rewersie wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.100 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P254a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  70 zł