Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:51:20
345060
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta przetarta, ale bardzo ładna, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 119

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  185 zł
7)  175 zł
8)  165 zł