Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:50:20
345057
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 161

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  170 zł
5)  150 zł