Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:47:40
345034
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ, Petersburg, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, cyfra 6 w dacie z płaskim daszkiem, kreska ułamkowa w nominale 1 1/2 prawie pozioma
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta w plastikowym opakowaniu, małe uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bitkin 1089, Plage 327, Kuriański Z10P36.3.c, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 318

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 150 zł
4)  980 zł
5)  900 zł
6)  840 zł
7)  820 zł
8)  800 zł
9)  780 zł
10)  760 zł
11)  740 zł