Polska, 3 grosze, 1840 MW

Polska, 3 grosze, 1840 MW

Polska, 3 grosze, 1840 MW

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:46:40
345003
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 1206, Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Plage 191, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 501

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  800 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  620 zł
7)  500 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  340 zł