Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:46:00
345032
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1829 FH, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, moneta w plastikowym opakowaniu
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 315

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  660 zł
4)  600 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  500 zł