Polska, 10 groszy miedzianych, 1789 EB

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:40:40
344951
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 10 groszy miedzianych, 1789 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 18.c, Plage 234, Berezowski 1.50 zł

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł