Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:39:40
344949
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, szerokie popiersie władcy i owalne zakończenie naramiennika zbroi, korony po obu stronach nieżeberkowane
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta przedziurawiona, patyna
Literatura: Anuszczyk 54D.1.a, Kahnt 687 var. j, Kop. 2111, Merseb. 1779

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 216

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł