Polska, szóstak – fałszerstwo z epoki, "1683"

Polska, szóstak – fałszerstwo z epoki,

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:39:20
344958
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak – fałszerstwo z epoki, "1683", popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: stop ołowiu, 24.7 mm, 2.64 g, ciemna patyna
Literatura: Kop. 1964 (oryginał)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 104

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  28 zł
4)  26 zł
5)  24 zł