Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:36:20
345135
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, półtorak, 1620, Ryga, Lis dzieli legendę rewersu
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Górecki R.20.3.a (F3), Haljak 1043, K.-G. 2.7, Kop. 8173 (R2), Kopicki (ZIIIW) 1405 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 127

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł