Polska, grosz, 1624

Polska, grosz, 1624

Polska, grosz, 1624

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:35:20
345138
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, grosz, 1624, Gdańsk, końcówka legendy awersu PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wyszczerbiony
Literatura: CNG 150.I.a, Kop. 7473, Kopicki (ZIIIW) 1456

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 193

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  48 zł